clear
(067) 210-12-80
(067) 210-12-55
(067) 210-12-26
з/ч (067) 328-25-54
Написати нам
clear
автомагістраль Київ-Одеса 94 км, с. Шкарівка, вул. І.Франка. 15
Карта проїзду
Завантажити актуальний прайс станом на :

Харківська область визнана кращою на "Агро 2016"

Більше 70 підприємств агропромислового комплексу представляли на виставці регіон.

Уже другий рік експозиція, представлена ​​Харківською областю, отримує золоту медаль на головній аграрній виставці «Агро 2016», яка відбулася минулого місяця.

За словами голови Харківської обласної державної організації Ігоря Райнін, були задіяні всі можливості для показу потенціалу Харківської області на міжнародному та національному масштабі. А такі заходи є стартовим майданчиком для того, щоб знайти нових компаньйонів і ринків реалізації продукції. З цієї причини чимало уваги було приділено підготовці експозиції регіону на виставці «Агро 2016». Ця робота отримувала найвищу нагороду виставки, але найголовніше - той інтерес, який був викликаний експозицією Харківського регіону у відвідувачів «Агро 2016».

 

article 46 Hkarkiv

 

 

У столиці, Харківський регіон був представлений більi ніж 70 підприємствами сільськогосподарського комплексу переробної та харчової промисловості, сільськогосподарського машинобудування. Харківська область - це єдиний регіон, в експозицію якого входила презентація сільського зеленого туризму.

 

Ігор Райнін підкреслив, що інтерес до експозиції був дуже активним, навіть з боку делегації іноземців, що проїхали з США і Польщі. Є тверда переконаність в тому, що досягнуті на виставці домовленості допоможуть надалі просувати продукцію, вироблену в Харкові, на міжнародний ринок.

 
 
 
Нам 15 років!
car car car
bg
santa
gift
gifts
tree
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
blesk
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: