clear
(067) 210-12-80
(067) 210-12-55
(067) 210-12-26
з/ч (067) 328-25-54
Написати нам
clear
автомагістраль Київ-Одеса 94 км, с. Шкарівка, вул. І.Франка. 15
Карта проїзду
 sld_inner_ua
 
Завантажити актуальний прайс станом на :

Про компанію

ПП «Техніка» є провідною компанією на ринку України, яка динамічно розвивається і стабільно займає протягом 15 років лідируючі позиції в сегменті продажу сільськогосподарської техніки імпортного виробництва. Фахівці нашої організації надають кваліфіковану консультаційну допомогу з експлуатації сільгосптехніки на початковому етапі.

 

Спектр техніки, що поставляється, охоплює практично всі види сільськогосподарських робіт на агропідприємствах будь-якого масштабу. Наша техніка - це відомі в Європі, США та світі марки John Deere, Claas, DMI, Manitou, Amazone, Oros, Geringhoff, Sunflower, Kuhn, Massey Ferguson, Great plains, Kleine, Kinze, CASE, Lemken, Kverneland, RABE.

 

Основним напрямком нашої діяльності є:

  • б/в сільгосптехніки
  • продаж запасних частин до техніки фірми Claas, Oros, Geringhoff,
  • надання послуг зі збирання врожаю зернових та олійних культур,
  • продаж зернових культур.


МІСІЯ нашого підприємства: забезпечення високоякісною сільськогосподарською технікою відомих світових виробників підприємства агропромислового комплексу, тим самим сприяти ефективному розвитку аграрної галузі шляхом інновацій та передових технологій.

 

МЕТА: постачання високоякісної, надійної та сучасної сільськогосподарської техніки. Враховуючи, що техніка є б/в, вона проходить ретельний відбір на аукціонах та попередній сервіс силами висококваліфікованих фахівців нашої компанії.

 

СТРАТЕГІЯ: бути конкурентноздатними на ринку сільського господарства, зміцнювати довіру споживачів, розвивати взаємовигідне партнерство, постійно удосконалювати зростання професійного рівня наших співробітників.

За високу якість обслуговування та конкурентноздатність ПП «Техніка» вручені громадські нагороди, такі як орден та диплом всеукраїнського конкурсу «Суспільне визнання». У загальнодержавному рейтингу підприємств агропромислового сектору економіки України за результатами 2012 – 2013 рр. обіймає 33 місце у ТОП-100 (золото) серед 1 076 підприємств Київської області.

Є активними учасниками всеукраїнських агровиставок України, за що відзначені дипломами та грамотами.

Запорукою високих результатів нашої діяльності є суворе дотримання договірних зобов'язань, орієнтація на потреби наших покупців, порядність та відкритість у веденні бізнесу. Ми відкриті для конструктивних переговорів, розбудови продуктивної співпраці.

 
 
 
 
 
 
Нам 15 років!
car car car
bg
santa
gift
gifts
tree
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
play
blesk
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: